* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Tryumf Pana Kleksa  (Przeczytany 1384 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Tryumf Pana Kleksa
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 17:19:35 »

Tryumf Pana Kleksa
_
Polsko-szwedzko-irlandzki film fabularny, zrealizowany jako połączenie filmu aktorskiego i animowanego z 2001 roku. Była to czwarta i zarazem ostatnia część z serii filmów o panu Kleksie. Scenariusz powstał na motywach trzeciej powieści o panu Kleksie, autorstwa Jana Brzechwy.
_

Reżyseria: Krzysztof Gradowski
Reżyseria części animowanej: Joanna Zacharzewska
Scenariusz: Krzysztof Gradowski
Dialogi: Krzysztof Gradowski

W przeciwieństwie do poprzednich filmów, Piotr Fronczewski w roli Kleksa zagrał tylko głosowo, ponieważ jego postać występuje wyłącznie w animowanej rysunkowo części filmu.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.