* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Historia III RP (2012)  (Przeczytany 788 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2294
Historia III RP (2012)
« dnia: Marzec 27, 2013, 06:50:43 »

Historia III RP (Przemilczane Fakty o Procesie Obalania Komuny w Polsce - 80'-89')
_
Przemilczane fakty o procesie obalania komuny w Polsce 80-89. Podstawowa wiedza, której brakuje dziś  we współczesnych podręcznikach do historii i w przekazie polityczno-mass-medialnym, a w konsekwencji w ogólnej świadomości społecznej Polaków. Historyczne kalendarium, ukazujące przemiany w Polsce od momentu pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny, po pierwsze projekty przeprowadzenia „polskiej pierestrojki". To film dokumentalny opowiadający historię tworzenia się III RP, jej zrębów instytucjonalnych, ustrojowych i gospodarczych. Ukazanie w sposób przyczynowo - skutkowy najnowszych dziejów Polski i Polaków poprzez genezę i rozwój mechanizmów odradzającego się państwa wraz z jego patologiami i sukcesami.

_
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2013, 13:08:54 wysłana przez Puella Clara »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.