* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Stanisław Soyka - Tolerancja  (Przeczytany 1768 razy)

Offline łukasz_marek

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 128
Stanisław Soyka - Tolerancja
« dnia: Wrzesień 22, 2013, 12:47:35 »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2013, 21:04:42 wysłana przez marylaossowska »

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Odp: Tolerancja - Stanisław Soyka
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2013, 20:25:13 »
Dziękuję Cię, że umieściłeś tę piosenkę. Takie mądre słowa - o prawdach, które są takie oczywiste, ale jak często o nich zapominamy. Ponieważ u mnie piosenka się nie otwiera (ACTA w "pełnej krasie", widzę jedynie napis, że video zawiera treści z EMI, który zablokował je w moim kraju ze względu na prawa autorskie, EMI = http://pl.wikipedia.org/wiki/EMI), pozwoliłam sobie więc umieścić tę samą piosenkę w wykonaniu Natalii Sikory i Stanisława Soyki - dla tych, którym się ona nie otwiera. Nagranie pochodzi z finału "Voice of Poland".

The Voice of Poland - Natalia Sikora i Stanisław Soyka - "Tolerancja"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 09:06:54 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Odp: Tolerancja - Stanisław Soyka
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2013, 04:53:59 »
Zastanowiły mnie słowa tej piosenki. :)) Obawiam się, że filozof nie jest normalnym człowiekiem i musi dzielić włos na czworo lub piętnaścioro lub  ... ok, wystarczy :) Budujemy mury wokół siebie co bywa niesamowicie pozytywne też. Jeśli stajemy się celem psychopatycznej nienawiści, a to jest możliwe jak tego wspólnie doświadczyliśmy, wtedy mury okazują się błogosławione. W bliższych relacjach, już pozytywnych, otwartość też powinna być stopniowalna.  Oczywiście,  jest super jak  nie jest potrzebna nadzwyczajna  ostrożność  i po prostu wszystko dzieje się jakby samo :)  Pozdrawiam Łukaszu:)
                                     
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 10:52:54 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.