* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Wieczność bliżej niż sądzimy  (Przeczytany 1159 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Wieczność bliżej niż sądzimy
« dnia: Wrzesień 25, 2013, 06:40:10 »


Już za chwilę staniemy przez bramą pełnego światła miasta - spełnionego marzenia o cywilizacji Miłości i życia w Bogu.  Jak szczęśliwi będą Ci, co zobaczą w nim osoby, którym pomagali w ziemskich cierpieniach posiadanymi środkami. Usłyszą ich wstawiennictwo za sobą!

Dziękuję Philos from Athens za udostępnienie zdjęcia na licencji Creative Common.
Opublikowano na http://uczensokratesa.blogspot.com/

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.