* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Dwie Joasie (1935)  (Przeczytany 1135 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Dwie Joasie (1935)
« dnia: Marzec 27, 2013, 07:19:41 »
Polska komedia z 1935 roku w reżyserii Mieczysława Krawicza. Joasia (Jadwiga Smosarska) jest sumienną, skromną maszynistką. Jest młodą i atrakcyjną kobietą, co wywołuje niechciane przez nią zaloty jej szefów, które powodują porzucanie przez nią kolejnych posad. Zdesperowana zmienia swój wygląd i podejmuje następną pracę jako brzydula. Tam jednak role się odwracają i to Joasia zakochuje się w swoim pracodawcy.

W starym kinie Dwie Joasie 1935

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.