* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Co mój mąż robi w nocy (1934)  (Przeczytany 892 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2241
Co mój mąż robi w nocy (1934)
« dnia: Marzec 27, 2013, 07:34:01 »
__Polska komedia muzyczna z 1934 roku. Roman Tarski to niedawny właściciel dobrze prosperującej firmy, jednakże dziś bankrut pracujący jako kelner nocnego dansingu Alhambra. Próbuje wiązać koniec z końcem, ale zadanie to jest bardzo trudne, ponieważ żona jego, Stefa, nie wie o nowej sytuacji i żyje, bawi się jak dawniej. Nowa praca, o której nie mówi Roman Stefie, pochłania całe noce, co powoduje jej niepokój i podejrzenia o zdradę. Pewnego dnia przyłapuje Tarskiego na zabawie z ich pokojówką. Dlatego prosi swego adoratora, barona Lolo, by dowiedział się, co jej mąż robi w nocy.
_

Gatunek: Komedia, Musical
Reżyseria: Michał Waszyński
Scenariusz: Anatol Stern
W rolach głównych: Michał Znicz, Maria Gorczyńska, Tola Mankiewiczówna, Kazimierz Krukowski, Romuald Gierasieński, Wojciech Ruszkowski, Wiktor Biegański, Paweł Owerłło

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2014, 21:20:10 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.