* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Wyprawa po życie - The Cure (2012)  (Przeczytany 1064 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2241
Wyprawa po życie - The Cure (2012)
« dnia: Marzec 31, 2013, 01:28:03 »
Do sąsiedztwa nastoletniego Eryka, wprowadza się 11-letni Dexter, zarażony wirusem HIV podczas transfuzji krwi. Eryk, narażony na docinki kolegów, nie jest początkowo zadowolony z tego faktu, jednak z czasem, obaj chłopcy poznają się i zaczynają spędzać każdą wolną chwilę razem. Kiedy matka Eryka, Gail zakazuje mu się z nim spotykać, wspólnie wyruszają na wyprawę do Nowego Orleanu, gdzie pewien naukowiec ogłosił, że znalazł lekarstwo na AIDS.

Wyprawa po życie[Lektor pI] cały film świetny film Familijny.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.