* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Trójkąt bermudzki (1988)  (Przeczytany 1452 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Trójkąt bermudzki (1988)
« dnia: Marzec 27, 2013, 07:57:34 »
__Polski film sensacyjny z 1988 roku na podstawie powieści Jonathana Trencha Wieczór przy Oak Line. Fabuła dotyczy historii trzech znajomych. Henryk, w przeddzień ślubu córki Moniki, otrzymuje od jednego z krakowskich narkomanów propozycję odkupienia kasety z amatorskim nagraniem pornograficznym z udziałem jego córki. Henryk sądząc, że to jedyna kopia odkupuje film. Okazuje się jednak, że kopii jest więcej... W tym samym czasie w Gdańsku Jarek, właściciel warsztatu samochodowego, dziedziczy w testamencie 17 mln złotych, lecz celem otrzymania go musi pogodzić się ze swoim bratem Romanem. Ten jednak nie jest skoro do zgody... Z kolei Ludwik to łódzki adwokat, który zostaje wrobiony przez żonę i jej kochanka w potrącenie przechodnia, za co zostaje skazany na rok więzienia. W przeszłości trzej bohaterowie byli alpinistami.
_

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Scenariusz: Wojciech Wójcik, Elżbieta Zawadowska-Kittel
W rolach głównych: Marian Kociniak, Jan Peszek, Leonard Pietraszak, Grażyna Trela, Barbara Sołtysik, Maria Probosz, Jan Jankowski, Marek Lewandowski
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2016, 13:39:59 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.