* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Totalitaryzm "społeczeństwa otwartego" już aresztuje ...  (Przeczytany 1300 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Totalitaryzm "społeczeństwa otwartego" już aresztuje ...
« dnia: Wrzesień 30, 2013, 21:23:05 »


Londyńska policja w służbie nowego totalitaryzmu... 49-letni były policjant głosił na ulicach Londynu biblijne prawdy o moralności seksualnej, w tym  że homoseksualizm nie jest ok i takie czyny są grzechem. Został aresztowany z podejrzeniem... homofobicznej mowy nienawiści.
Prześladowanie chrześcijan, tym się kończą kłamstwa  budowniczych "nowego porządku światowego" grających środowiskami homoseksualnymi.
Wymyślone kłamliwe określenie "homofobia" i cuchnąca kłamstwem "tolerancja" zamienia się w totalitarne represje. Ginący świat Europy może nie zdąży rozwinąć pełnej dyktatury, ale represje już są : od aresztowań po utratę pracy za głoszenie poglądów zgodnych ze swoją wiarą. Bo agresywni ateiści stawiają swoją "etykę" ponad przekonania religijne!
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2016, 21:27:07 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.