* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Lombard - Przeżyj to sam  (Przeczytany 1056 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Lombard - Przeżyj to sam
« dnia: Październik 03, 2013, 05:51:12 »

Przeżyj to sam - Lombard
_
Lombard cieszył się dużą popularność w latach 80. i na początku lat 90. XX wieku. Pod koniec lutego 1982 zespół zaczął zdobywać popularność po tym, gdy w programie Radiokurier pojawiły się piosenki: "Droga pani z TV" i "O jeden dreszcz". Pierwsza z nich znalazła się później na liście przebojów Programu I Polskiego Radia, a druga na liście wznowionego 5 kwietnia Programu III Polskiego Radia, który nie nadawał od wprowadzenia stanu wojennego. W dniu inauguracji radiowej Trójki, na jej antenie został wyemitowany utwór Lombardu "Przeżyj to sam", który po dwóch dniach został zdjęty z emisji przez cenzurę. Utwór pozostał do dziś jednym z największych przebojów zespołu, pomimo że nigdy nie zaistniał na oficjalnych listach przebojów.
_
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2020, 14:21:37 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.