* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Raz Dwa Trzy – Trudno nie wierzyć w nic  (Przeczytany 1074 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Raz Dwa Trzy – Trudno nie wierzyć w nic
« dnia: Październik 03, 2013, 06:28:30 »

Raz Dwa Trzy Trudno nie wierzyć w nic
_
Zespół Raz Dwa Trzy, założony w lutym 1990 przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze: Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka, łączy muzykę rockową i współczesną poezję. W trzy miesiące po powstaniu zespół wygrał 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie piosenkami "Talerzyk", "Wchodzi", "Rzeka", "W każdej knajpie" oraz "Rozkaz"[1]. ierwsza płyta zespołu Jestem Polakiem ukazała się w 1991 roku. W 1992 roku grupa wystąpiła na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Piosenka "Trudno nie wierzyć w nic pochodzi z albumu o tym samym tytule wydanym w 2003 roku.
_
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 06:30:27 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.