* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Martyna Jakubowicz - W domach z betonu  (Przeczytany 1379 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Martyna Jakubowicz - W domach z betonu
« dnia: Październik 03, 2013, 06:46:00 »

Martyna Jakubowicz-W domach z betonu
_
Martyna Jakubowicz (ur. 24 lutego 1955 w Krakowie) jest wokalistką, gitarzystką i kompozytorką tworząca muzykę z pogranicza bluesa, rocka i amerykańskiego folku. Zadebiutowałą w 1977 w klubie studenckim Remont w Warszawie, a rok później podczas I Jesieni z Bluesem w Białymstoku, gdzie wystąpiła z repertuarem Joan Baez.
_

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.