* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Perfect - Autobiografia  (Przeczytany 1414 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Perfect - Autobiografia
« dnia: Październik 03, 2013, 07:52:37 »

Perfect AutoBiografia (dobra jakość)
_
Rockowa grupa Perfect została założona w 1977 roku i największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia". W 1993 roku zespół reaktywował się, bez dotychczasowego współzałożyciela i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa, i działa do dziś.
Utwór "Autobiografia" pochodzi z drugiego albumu studyjnego zespołu, UNU. Muzykę skomponował Zbigniew Hołdys, autorem słów jest Bogdan Olewicz. Utwór znajdował się wielokrotnie na pierwszym miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego, w drugim oraz trzecim Polskim Topie Wszech Czasów uplasował się na miejscu drugim, po utworze Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Więcej o zespole: http://pl.wikipedia.org/wiki/Perfect_(grupa_muzyczna)
_

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.