* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Kto propaguje pedofilię?  (Przeczytany 5787 razy)

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Kto propaguje pedofilię?
« dnia: Październik 03, 2013, 10:53:44 »
Wrzucam to tutaj, bo nie wiem gdzie pasuje. W każdym razie temat ostatnio "nośny", a ja zacząłem tropić środowiska genederowskie i oto na co wpadłem. To przerażające! Chodzi mi o to, żeby rozpowszechniać prawdę o lewackich organizacjach "broniących" homoseksualizmu, a wylewających ścieki na księży pedolili.

American Man/Boy Association (NAMBLA) – grupa edukacyjna złożona z różnych osób, tzw. wyzwolonych (geje, lesbijki, i inne ruchy wyzwoleńcze), które wspierają pedofilię i wszystko co jest związane z seksem. Uważają, że seks z dziećmi jest zdrowy, edukacyjny i normalny. Jedna z takich grup nawet stwierdziła, że seks z małymi dziećmi będzie mógł zapobiec ich prostytucji.

NAMBLA zatrudnia znanych adwokatów w celu obrony pedofilów, kiedy jak to oni stwierdzają, następuje atak i oskarża się mężczyznę o napaść na dziecko na tle seksualnym.

Grupy NAMBLA usilnie pracują nad zniesieniem wieku nieletnich w kontaktach seksualnych oraz uwolnienia wszystkich aresztowanych i skazanych za kontakty seksualne z dziećmi. Obecnie cały swój wysiłek wkładają na rzecz zniesienia „wieku wyrażania zgody”. Jest to marzenie homoseksualnych aktywistów. Chcą obalić wszystkie przepisy zabraniające seksu z dziećmi. Domagają się „uchylenia wszystkich przepisów dotyczących wieku przyzwolenia”. Wydają broszury, ulotki, a nawet zaczyna się krytyka normalnych małżeństw. Grupy NAMBLA jeszcze do niedawna były prześladowane przez policję, a teraz już występują regularnie i należy zastanowić się jak mocno się rozrosły, kiedy zdołały wpłynąć na wszystkie znaczące Uniwersytety w USA walcząc o „uchylenie wieku przyzwolenia.”

W NAMBLA spotykamy takich działaczy jak współzałożyciel David Thorstad (Universytet Illonois), prof. Dr. Mohr, Bruce Mirken – dziennikarz.

http://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_pedofilia_w_obecnym_swiecie.html

http://www.monitor-polski.pl/legalizacja-pedofilii-kolejnym-krokiem-destrukcji-moralnosci/

Offline Puella Clara

 • Moderator
 • *****
 • Wiadomości: 1353
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2013, 16:39:02 »
To jest po prostu przerażające, co piszesz, Sokole!

Tak samo byłam zszokowana, gdy dowiedziałam się, że niemiecka partia Zielonych dążyła w latach 80-tych do legalizacji pedofilii. Jej polityk, Daniel Cohn-Bendit, główny propagator tej "idei", zasiada do dziś w Parlamencie Europejskim. Wiadomo jednak nie od dziś, że kolor "zielony niby ekologiczny" jest przykrywką dla skrajnego lewactwa tej partii.

Z drugiej strony te same środowiska, lewackie, gejowskie i inne "wyzwolone" z potwornym impetem atakują Kościół, utożsamiając go tylko i wyłącznie z wylęgarnią pedofilów. Owszem, jeśli osoba duchowna tak paskudnie  postępuje wobec dzieci, które jej ufają, jest to karygodne i trzeba działać, jednak badania naukowców coraz wyraźniej wskazują, z której strony jest największe zagrożenie.

Zakłamanie lewackiego i tęczowego środowiska nie ma sobie chyba równych.

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2013, 22:49:53 »
Lewacy swój totalitaryzm nazywają "tolerancją", swoje nieliczenie się z wartością życia ludzkiego - "nowoczesnością i prawami kobiety".
Wyciągają najmniejszy upadek poszczególnych księży jako dowód na całe środowisko, a własnej krwawej przeszłości nie chcą widzieć.
Istnieje korelacja między pedofilią a homoseksualizmem, ale problemów szukają w Kościele...

Wiki:

Cytuj
Autorzy badań szacują że 88% sprawców molestowania seksualnego dzieci, odpowiedzialna za 95% stwierdzonych przestępstw, spełnia obecnie lub spełni w przyszłości kryteria diagnostyczne dla pedofilii. Z deklaracji badanych pedofilów wynika, że pedofil heteroseksualny dopuszcza się wykorzystania średnio 5,2 dzieci, popełniając zarazem 34 przestępstwa, pedofil homoseksualny wykorzystuje 10,7 dzieci, popełniając 52 przestępstwa.

Najwięcej aktów wykorzystania seksualnego popełnia statystyczny pedofil biseksualny. Jest to 120 przestępstw na 27,3 dzieciach. Większe liczby, zarówno wykorzystanych dzieci, jak i dokonanych aktów wykorzystania seksualnego zadeklarowali pedofile nie będący więźniami. Z anonimowych ankiet przeprowadzonych wśród sprawców przestępstw wynika, że pedofil heteroseksualny popełnił 23,2 przestępstwa na 19,8 dzieciach, zaś statystyczny pedofil homoseksualny dopuścił się 281,7 czynów na 150,2 dzieciach. Ankietowani, anonimowi sprawcy o różnym statucie socjoekonomicznym na ogół byli dobrze wykształceni. Wyniki ankiety pokazały również, że sprawcy molestowali młodych chłopców pięć razy częściej niż młode dziewczęta[28]. Różne badania przeprowadzone na populacji Stanów Zjednoczonych wykazały, że 2-62% kobiet i 3-16% mężczyzn było wykorzystywanych seksualnie w dzieciństwie. Według szacunkowych danych pedofilia może dotyczyć do 5% dorosłych mężczyzn.

W badaniach na populacji Kanady stwierdzono, że 32% kobiet i 15,6% mężczyzn było ofiarą wykorzystania seksualnego w dzieciństwie.

Trzeba im patrzeć na ręce, bo są gotowi całe państwo wykorzystać na usługi dla swoich fobii i autorytarnych planów.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 02:07:41 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline admin

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 243
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2013, 15:17:45 »
Znalazłem na Wykopie, krótki ale konkretny artykuł o tej organizacji: http://www.wykop.pl/ramka/1202661/nambla/
Piszą tam np.:

Cytuj
Celem organizacji jest doprowadzenie do zakończenia ucisku mężczyzn i chłopców utrzymujących dobrowolne stosunki poprzez:

budowanie zrozumienia i wsparcia dla takich stosunków
edukowanie społeczeństwa o dobroczynnej naturze miłości męsko-chłopięcej
współpracę z organizacjami gejowskimi, lesbijskimi, feministycznymi oraz z innymi ruchami wyzwoleńczymi
wspieranie wyzwolenia wszystkich osób od seksualnego uprzedzenia i ucisku, niezależnie od ich wieku

i wszystko poparte bibliografią:
Cytuj
Bibliografia:

Linz D, Imrich D (2001), “Child pornography”, W: SO. White (ed.), Handbook of Youth and Justice (s. 92), New York: Kluwer Academic/Plenum Publishers.
Hajek C, Abrams JR, Murachver T (2005), “Female, Straight, Male, Gay, and Worlds Betwixt and Between: An Intergroup Approach to Sexual and Gender Identities”, W: J. Harwood, H. Giles (eds.), Intergroup Communication: Multiple Perspectives (s. 51), New York: Peter Lang Publishing.
Thorstad D (1991), “Man/Boy Love and the American Gay Movement”, Journal of Homosexuality, 20 (1–2), 251–74. PMID: 2086634.
Thorstad D (1995), “Homosexuality and the American Left: The Impact of Stonewall”. Journal of Homosexuality, 29 (4), 319–49. PMID: 8655975.
Sandfort T (1986–7), “Pedophilia and the Gay Movement”, Journal of Homosexuality, 13 (2–3), 89–110. PMID: 3302030.
“Who We Are”, nambla.org.
“Expulsion of organizations marked as pedophile from ILGA”, paedosexualitaet.de.
COC Nederland, coc.nl.
David Thorstad, “Pederasty and Homosexuality”, nambla.org.
David Miller, “Outcomes of Man/Boy Sexual Relationships Can Science Shed Some Light?”, nambla.org.
Earl Koenig, “Dolphins Do It”, nambla.org.
ILGA (2011), “ECOSOC: LGBT voices at the United Nations / ECOSOC Council vote grants consultative status to ILGA”, ilga.org.


Miejmy nadzieję, że skończy się wkrótce ten cyrk i przestaną w mediach lansować to szaleństwo. Co jest z tymi lewakami, że cokolwiek wymyślą jest albo utopią, albo wariactwem?...

Marcin
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2013, 22:50:22 wysłana przez admin »

Offline Aniks

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 394
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2013, 21:08:52 »
Jestem mocno zbulwersowana i wstrząśnięta wiadomością o istnieniu legalnej organizacji (NAMBLA), propagującej oficjalnie pedofilię. To wielki skandal, że jej członkowie nie są pociągani do żadnej karnej odpowiedzialności. Na dzieci i tak czyha dużo zasadzek ze strony pedofilów, zarówno w życiu, jak i w Internecie.

Z dzieciństwa pamiętam, jak na nasze podwórko przychodził pewien pan (60-70 lat) z teczką pełną cukierków, którymi częstował bawiące się dzieciaki. Wybierał porę południową, gdy mężczyźni byli w pracy oraz miejsce poza zasięgiem widoku z okien. Ja, całe szczęście, byłam już uprzedzona przez mamę, żeby trzymać się z daleka od obcych osób.
Ten "numer" udał mu się dwa razy, bo za trzecim niektórzy z nas (m.in. ja) pobiegliśmy, żeby poinformować nasze mamy o jego wizycie. One błyskawicznie wybiegły z różnymi "przyrządami" do bicia, na przykład moja z dużym drewnianym wałkiem do ciasta. Dobrze, że był też akurat w budynku sąsiad, który wspomógł akcję przepędzania "dobrego wujaszka", przy akompaniamencie krzyku i zajadłego szczekania naszych piesków. Facet od cukierków, porzuciwszy wszystko, uciekał aż się kurzyło i już zaniechał wizyt.

Według mnie wszyscy pedofile i gwałciciele, po udowodnieniu im winy, powinni być kastrowani fizycznie, jak eunuchowie w haremach albo chińskich cesarskich dworach. Tyle, ze tamci byli niewinni takich niecnych czynów...

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2013, 13:18:44 »
Właśnie to jest zdumiewające, że to jest legalne! Ale tych organizacji jest dużo więcej. Dodam choćby ALCU i B4U-ACT. Jednocześnie mamy demokrację więc... w Stanach każdego roku przybywa stanów legalizujących adopcję dzieci. Poniżej podam ciekawy film...

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2013, 13:26:09 »
Witajcie! Dziękuję za komentarze. Ja nie zdawałem sobie sprawy ze skali tego problemu, choć tknęło mnie skąd tylu pedofilów, tej dziecięcej pornografii... o której w mass mediach w ogóle się nie mówi! Mówi się tylko o księżach - a to ciekawe. Niektórzy co mnie znają, widzą, że jestem ostatni, który wierzy w teorie spiskowe. Ale analizując to, czego się dowiedziałem, film nakręcony przez Alexa Jonesa (choć jednak "lekko" tendencyjny), budzi mój największy niepokój. Dla zachęty podaję jego pierwszą część. Znajdziecie w nim dowody na światowy spisek homoseksualistów. Inna kwestia oczywiście czy taki spisek rzeczywiście jest, ale to pozostawiam ocenie.


« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2013, 13:51:37 wysłana przez Sokół z Camelot »

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2013, 13:37:47 »
Cześć:) Odrobina nauki potrzebna, ale tylko odrobina. Pozwoliłem sobie skorygować kod trochę.  Można dać cały film, pomimo  że  na YT jest w kawałkach. Taki wynalazek playlisty.

 

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2013, 13:55:38 »
Dzięki! W końcu jesteś Uczniem samego Sokratesa :)

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2013, 19:03:42 »
Ten film trochę odbiega od głównego tematu. Jednak jest coś na rzeczy z tymi dziwnymi spotkaniami przywódców nie tylko w USA. Tajemnicą Poliszynela jest od dawna, że światem rządzą przede wszystkim klany masońskie, ale naiwnością jest twierdzenie, że tylko one. Masoneria nie jest jednolita i liczy wiele obediencji, z których najważniejsze są te rytu francuskiego i szkockiego, ale ile jest pozostałych tego nie wiedzą nawet sami masoni. Jest też wiele grup zbliżonych ideowo do masonów. Podobnie nie wszyscy masoni są okultystami i nie wszyscy okultyści masonami. Jednak wspólnota okultystycznych zainteresowań i interesujące od strony socjologii podobieństwo psychologiczne tych środowisk sprawia wrażenie spisku. Podobni ludzie rzeczywiście i to jest niemal pewne integrują się i czasem współpracują.

Zauważyłem też, że wielu spośród aktywnie praktykujących okultyzm wykazuje jawne nieuporządkowanie w sferze intymnej, stąd wszelkie relacje o orgiach seksualnych i innych dewiacjach w tym środowisku. Nierzadko zdarza się, że homoseksualizm i pedofilię traktują jako rodzaj rytuału. Nie zdziwiło by mnie, gdyby się okazało, że te tęczowe organizacje odprawiają różne szamaństwa i mają powiązania z jakimiś tajemniczymi kręgami... Być może znajdą się badacze, którzy odkryją takie powiązania. Łatwo sprawdzić kim są propagatorzy rozwiązłości seksualnej i rzadko się wręcz zdarza, żeby nie fascynowali się jakąś dziedziną okultyzmu, horoskopami, amuletami itp...
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2013, 22:22:17 wysłana przez Marcin »

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 06, 2013, 22:50:40 »
Sokole, ten rytuał naprawdę ma odpowiedniki w historii. Celtyccy Druidzi w ten sposób ofiarowali ludzi! Zostali pokonani w sposób pokojowy siłą Ducha przez świętego Patryka. Naprawdę fascynująca historia. Można zobaczyć fabularną wersję na naszym portalu:

« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2013, 22:54:44 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2013, 19:19:33 »
Cześć ponownie!
Nie wiem czy mogę się tu "poskarżyć", ale ma się to do ogólnego tematu o zboczeniach i ich specjalnym traktowaniu w mediach. Ostatnio ktoś w moderni onetu mnie regularnie banuje. Jest artykuł o Cejrowskim (chodziło o tą spaloną tęczę), wpisuję swój komentarz i natychmiast zostaje usunięty w redakcji. I tak 20 komentarzy usuniętych pod rząd. Ja się wcale nie odwołuję, tylko albo ich wyzywam od durniów, albo pytam o uzasadnienie. Na drugi dzień wszystkie komentarze zostają opublikowane, a mnie się przeprasza za "pomyłkę". Tylko, że już nikt ich nie czyta  ;). Dzisiaj było to samo ws. Środy i jej chorego feminizmu. Ja wciskam "wyślij" komentarz i dosłownie w tej samej sekundzie pojawia się na poczcie odpowiedź, że usunięty, choć nikt nie miał szans go tak szybko tam przeczytać :). To musi być jakaś straszliwa desperacja ;)

Pozdrawiam normalnych normalnie  :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2013, 05:54:51 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2013, 19:57:52 »
Witaj Rycerzu... Osobiście sądzę , że to strategia.  Ktoś w  jakiejś centrali powiedział... teraz. Polaczki już obrobione, więcej ich po dobroci nie zmienimy, czas na wejście z butem.
Zobacz , że to cała seria i media realizują cudzą politykę czyli są w ręku  ludzi realizujących wojnę kulturową z Polską. Sądzę że nam dołożyć chcą różne centrale. Ta od NWO, bo dla nich każda niezależność jest przeszkodą. Niemiecka, bo polski nacjonalizm przeszkadza i rosyjska, bo oni po prostu nie potrafią myśleć normalnie o swoim państwie. Oczywiście są seksualni inaczej , ale oni są najmniej ważni w tym co się dzieje. SAMI NIC BY NIE ZNACZYLI.

Pytanie co my zrobimy?
Moim zdaniem powinniśmy zrobić sobie WŁASNE MEDIA!

Jest Wikipedia robiona przez ludzi , czemu media miałaby nie być takie same? Sami robimy, to oni są bezradni ... Dopóki nas nie zaczna zamykać , ale to inna historia.

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 29, 2013, 22:35:56 »
Jak się czyta te ich komentarze to widać wyraźnie, że jest manipulacja. Ludzie zastanawiają się skąd biorą się takie świry, gadające bezwstydnie straszliwe brednie i porąbane teksty, ale jak ktoś próbuje coś napisać, kończy właśnie tak, usterką techniczną, albo ląduje na końcu kolejki za wykupionymi klakierami, pracującymi na zlecenie. Tacy ludzie jak ci dziwni, gdzieś są chyba szkoleni i indoktrynowani, bo gadają jak komunistyczna młodzieżówka z okresu stalinowskiego. Tylko jeszcze nie nazywają siebie towarzyszami, ale coś wymyślą. Już mają swoją flagę. Zresztą jest coś zagadkowego w Polakach, że najbardziej się angażują tam, gdzie jest na co narzekać, a do dobrych dzieł się nie garną, dopóki właśnie jak mówi Sokrates nie poczują czyjegoś buta. I chyba tego buta już czujemy. Tamte media są obce i trzeba je bojkotować, nie oglądać, nie czytać , nie klikać, to reklamodawcy im podziękują i się skończy. Oni się żywią właśnie negatywnym zainteresowaniem. Wystarczy, że coś napiszą o Kościele, księżach, jakąś obrazę moralności a nasi obrońcy idą tam walczyć i im robią kliki, a im to gra i wstawiają reklamy. Tylko powszechny bojkot może zmienić sytuację i Adblock. U nas nie ma reklam i jak długo się da, może nawet nigdy nie będzie, więc nie szukamy na siłę ruchu.

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2013, 20:04:20 »
Kontynuując wątek pedofilski. Moi liczni adwersarze zapytali mnie, czy takie organizacje jak Nambla działają również w Polsce (albo udając głupich, albo nimi będąc), bo jeżeli nie, to ich to nie obchodzi :). Rozumiecie? ;).
No więc w Polsce nie ma takich legalnych organizacji, ale przecież fascynuje nas Holandia jako kraj wolności - jedyny godny naśladowania. W tym kraju przez 30 lat (!) działała całkowicie legalnie organizacja pedofilska o nazwie MARTJIN, zdelegalizowana dopiero w 2012 roku. Jej członkowie w 2006 roku startowali do parlamentu pod nazwą (uwaga!) Partia na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności :). W tym kontekście powinniśmy naprawdę uważać na coś takiego jak Twój Ruch.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego wszystkim normalnym ludziom... Zresztą nienormalnym też życzę wszystkiego dobrego, tylko trochę mniej ;)

http://www.mojaholandia.nl/artykul/pedofile-zrzeszajcie-sie

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2013, 22:41:13 »
Jeśli się odrzuci się źródło moralności niezależne od głosowania, wtedy granice przestają istnieć. Raczej powinienem powiedzieć przesuwają się naprawdę szybko. Dobrą ilustracją są aktorzy filmów pornograficznych. Myliłby się kto by sądził , że dla nich wszystko jest dobre w seksualności. Ustanawiają sobie sami spis złego seksu, tak, że ich poczynania są dobre! Nie mogę tu przytoczyć granicy którą słyszałem, gdyż ona sama jest pornografią...
W pedofilii pierwszym krokiem będzie obniżenie wieku dozwolonego seksu, zapewne do 11 lat...

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Odp: Kto propaguje pedofilię?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2013, 08:07:11 »
Witaj Uczniu :)
No, najpierw obniży się do 15, to czemu nie do 13, a jak do 13, to co za różnica czy do 11 - tak kombinują zwolennicy seksu z dziećmi ;).

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.