* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: W 80 dni dookoła świata - Around the World in 80 Days (1989)  (Przeczytany 1726 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
W 80 dni dookoła świata - Around the World in 80 Days (1989)
« dnia: Październik 09, 2013, 14:48:24 »
Angielski dżentelmen Philieas Fogg zakłada się ze swoimi przyjaciółmi z klubu o to, że w ciągu 80 dni uda mu się okrążyć świat. Razem z nim wyrusza nowo zatrudniony lokaj - Jean Passepartout. Podróż jednak nie jest taka prosta, jak to się na początku wydawało i bohaterowie popadają w kłopoty związane z transportem i nie tylko. Mają też oczywiście mnóstwo przygód... Wiele razy ekranizowana powieść Juliusza Verne'a. Film jest długi, bo tak naprawdę był emitowany jako serial. Ale warto obejrzeć :)

Scenariusz: John Gay (na podst. Juliusza Verne'a). Reżyseria: Buzz Kulik. W rolach głównych: Pierce Brosnan, Eric Idle, Julia Nickson-Soul, Peter Ustinov

W 80 DNI DOOKAŁA ŚWIATA Around the World in 80 Days 1989 LEKTOR
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2015, 18:48:46 wysłana przez admin »

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.