* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Czyżby? :)  (Przeczytany 2188 razy)

Offline Puella Clara

• Moderator
Czyżby? :)
« dnia: Październik 10, 2013, 01:52:08 »
____

Żadnej kobiety
nie ucieszy komplement,
który zbyt daleko
odbiega od rzeczywistości.

Francoise Sagan
____
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2013, 01:54:40 wysłana przez Puella Clara »

Offline Kera

• Użytkownik
Odp: Czyżby? :)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2013, 12:47:24 »
To ja chyba jestem strasznie naiwna, bo wierzę w każdy komplement, który usłyszę :D

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2013, 00:57:04 »
Wydaje mi się 100% prawdy. Kobiety jak zresztą wszyscy, chcą prawdziwej relacji. Jeśli słyszą komplement , który jest fałszywy , to mogą się zastanawiać ile warte są pozostałe deklaracje takich osób...

Offline Puella Clara

• Moderator
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2013, 17:04:01 »
Sokratesie, ja też myślę, że u kobiet włącza się dzwonek alarmowy, gdy słyszą komplement absurdalny. I choć nie wiem, jak chciałyby w niego wierzyć, to radości on im nie przynosi...

Kerusiu, ja to myślę, że może po prostu żaden komplement względem Ciebie nie jest przesadzony ;)

Drogi Cytaty, ta kobieta sama jest zadziwiona i włosy jej z przerażenia się unoszą... więc ma prawo przerażać innych ;D

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.