* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Powrót księżniczki - Regresa (2010)  (Przeczytany 2788 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Powrót księżniczki - Regresa (2010)
« dnia: Październik 21, 2013, 01:21:52 »

Powrót księżniczki - Regresa PL .
_
Film w stylu lekkich amerykańskich komedii romantycznych. MarĂ­a GonzĂĄlez chciałaby mieć dzieci, jednak jej ukochany Ernesto jest skoncentrowany na pracy zawodowej. Kobieta zaczyna przypuszczać, że ma on romans. By lepiej zrozumieć swój związek, MarĂ­a zwraca się o pomoc do terapeuty. Zostaje poddana hipnozie, po której nie jest już tą samą osobą. Podaje się za baskijską księżniczkę z XV wieku, która jest zaręczona z księciem z tamtych czasów.
_
Produkcja: Hiszpania, Meksyk
Reżyseria: Alejandro Gonzalez Padilla
Scenariusz: Alejandro Gonzalez Padilla, Monica Abin
W rolach głównych: Jaime Camil, Blanca Soto,Daniela Schmidt, Mariana PeĂąalva, VĂ­ctor Huggo Martin, Javier Tolosa, Mónica Huarte, Jorge ZĂĄrate   
Dr Rodriguez
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2013, 02:14:06 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.