* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Leann Rimes - Please Remember  (Przeczytany 1689 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Leann Rimes - Please Remember
« dnia: Październik 21, 2013, 05:35:06 »

Leann Rimes - Please Remember
_
Margaret LeAnn Rimes (ur. 28 sierpnia 1982 w Jackson, Missisipi) dorastała i wychowywała się w Garland, w Teksasie. W wieku 7 lat zadebiutowała w Dallas, w musicalu "You Are My Sunshine" i dzięki sukcesowi tam osiągniętemu rok później zaśpiewała dla kilkunastu tysięcy ludzi na otwarciu meczu futbolu amerykańskiego w tym mieście. W wieku 18 lat LeAnn sprzedała 20 milionów płyt, otrzymała szereg nagród między innymi dwie nagrody Grammy i cztery Billboardu oraz występowała przed papieżem i angielską królową.
_
W 1997 roku LeAnn wystąpiła w filmie "Ostrzeżenie z zaświatów", natomiast w roku 2000 zagrała epizod w filmie "Wygrane marzenia", a jej piosenka "Can't Fight The Moonlight" promowała ten obraz. W roku 2008 wystąpiła w filmie "Good Intentions", a rok 2009 zaowocował główną rolą kobiecą w filmie "Northern Lights". W roku 2005 wokalistka wydała album "This Woman", w którym powróciła do swego brzmienia z końca lat 90. - współczesnego country. W  czerwcu 2006, na sklepowe półki trafił kolejny studyjny popowy album LeAnn, zatytułowany "Whatever We Wanna", a w październiku 2007 LeAnn wydała kolejną płytę - "Family", na której znalazły się takie hity jak: Nothin' Better To Do, 'Til We're Ain't Strangers śpiewane z Bon Jovi.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.