* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Święty Augustyn – Sant'Agostino - (miniserial -2010)  (Przeczytany 2128 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Święty Augustyn – Sant'Agostino - (miniserial -2010)
« dnia: Październik 24, 2013, 15:19:31 »
"Święty Augustyn" to historyczno-biograficzny miniserial o św. Augustynie z Hippony będący koprodukcją włosko-polsko-niemiecką.
W mieście leżącym w północnej Afryce Tagaście przychodzi na świat Augustyn. Jego matka Monika jest chrześcijanką a ojciec Patrycjusz poganinem.  Mimo kłopotów finansowych rodziny, udaje się wysłać syna na studia prawnicze do Kartaginy. Tu zamieszkuje u bogatego znajomego Waleriusza. Otrzymuje od niego piękną służącą Khalidę, która niebawem zostaje jego kochanką. Staje się dobrym prawnikiem, który potrafi wybronić przed sądem ewidentnego przestępcę. Sukcesy Augustyna przerywa wiadomość o ciężkiej chorobie ojca. Wspólnie z Khalidą powraca do rodzinnego miasta… Jak dalej potoczą się losy człowieka, którego ogłoszonym świętym i jednym z Doktorów Kościoła?
____Scenariusz: Francesco Arlanch. Reżyseria: Christian Duguay.
W rolach głównych: Alessandro Preziosi, Monica Guerritore, Franco Nero, Katy Louise Saunders, Sebastian Strobel, Serena Rossi, Johannes Brandrup

Lista odcinków:
1. Adwokat diabła
2. Khalida
3. Usta Cezara
4. Werdykt Ilariusza
5. Państwo Boże
____
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 16:50:56 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.