* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Andrzej Rosiewicz - Pytasz mnie  (Przeczytany 1499 razy)

Offline Brawur

• Użytkownik
Andrzej Rosiewicz - Pytasz mnie
« dnia: Październik 27, 2013, 10:34:12 »
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 21:19:10 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
Odp: Pytasz mnia Andrzej Rosiewicz
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2013, 13:18:27 »
Dla mnie przejmujące...
Naprawdę istotne pytania i miłość do Polski.
Może po prostu warto uwierzyć , że lepsze dni są możliwe i zacząć je budować?

Offline marylaossowska

• Maryla
Odp: Andrzej Rosiewicz - Pytasz mnie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2013, 22:16:08 »
Tak, bardzo poruszający utwór. Jakiś czas temu umieściłam go w klubie "Porozmawiajmy o Polsce" i wywiązała się całkiem ciekawa dyskusja: http://www.rzeczysedno.pl/index.php/topic,1537.0.html

Offline Aniks

• Użytkownik
Odp: Andrzej Rosiewicz - Pytasz mnie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2013, 17:00:48 »
Gdy kilka lat temu usłyszałam po raz pierwszy piosenkę Andrzeja Rosiewicza "Pytasz mnie... (o Polskę)", trudno było mi uwierzyć, że to śpiewa ten nasz super-showman, satyryk i zgrywus.

Utwór ten wzruszył mnie do łez i głęboko zapadł w sercu. Jest piękny!
Przez tę piosenkę przemawia głęboki patriotyzm jej autora, czyli Andrzeja Rosiewicza.
Cieszę się, że wielu Polaków pokochało ją tak, jak ja...

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.