* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Guns N' Roses - "November Rain"  (Przeczytany 1903 razy)

Offline Aniks

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 394
Guns N' Roses - "November Rain"
« dnia: Październik 28, 2013, 18:05:48 »

Guns N' Roses - November Rain
____
"November Rain", ballada zespołu Guns N' Roses z roku 1991, przez wielu krytyków uznawana jest za jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych ballad w historii rocka.

Teledysk o budżecie 1,5 mln dolarów przypomina film. Przedstawia Axla Rose'a oraz jego narzeczoną, Stephanie Seymour biorących ślub, po czym kobieta umiera.
Tekst "November Rain" nie porusza tematu samobójstwa, jedynie opowiada o burzliwych relacjach międzyludzkich, jednak interpretacji zestawienia słów z teledyskiem było wiele... od samobójstwa, przez śmierć ze strachu, po zabójstwo...  Być może jednak bohaterka teledysku została zabita przez burzę, która zaczęła przewracać zastawę na stołach weselnych. Po uderzeniu pioruna widzimy, jak bukiet panny młodej uderza o trumnę w zwolnionym tempie...
____
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 08:00:37 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.