* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Egoiści (2001)  (Przeczytany 1463 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Egoiści (2001)
« dnia: Listopad 02, 2013, 07:28:38 »
_"Egoiści" Mariusza Trelińskiego byli jedną z goręcej oczekiwanych i intrygujących premier 2001 r. Pokolenie egoistów to pokolenie ludzi żyjących w niezwykłym tempie, wspomagających się psychotropami i narkotykami, płacących za sukces atrofią uczuciową i skrajnym cynizmem. Do ich karier tęskni młodzież, o nich marzą dziewczyny z prowincji. To wreszcie ich finansowy sukces budzi odrazę, gdyż w tym kraju pieniądze są oznaką moralnej i duchowej klęski. Główny bohater, Smutny nie znajduje w swoim świecie wartości, z którą chciałby się związać. Nie jest jednak nihilistą, pod maską cynizmu ukrywa wrażliwość, która w jego świecie poczytywana jest za słabość...
_

Reżyseria: Mariusz Treliński
Scenariusz: Przemysław Nowakowski, Wojciech Nowak, Mariusz Treliński
W rolach głównych: Olaf Lubaszenko, Jan Frycz, Rafał Mohr, Magdalena Cielecka, Agnieszka Dygant, Violetta Kołakowska, Marek Żerański, Maja Ostaszewska
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 15:10:55 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.