* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Być wolnym, jak Orzeł!  (Przeczytany 1376 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Być wolnym, jak Orzeł!
« dnia: Listopad 06, 2013, 20:50:48 »

Bielik zwyczajny - nasz Biały Orzeł
____
Orły to wolne ptaki,
szybują wysoko,
nie pełzają po ziemi.


prymas Stefan Wyszyński
____
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2017, 13:30:23 wysłana przez Puella Clara »

Offline Aniks

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 394
Odp: Być wolnym, jak Orzeł!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2013, 17:45:41 »
Wiele państw ma orła w godle, ale nasz Orzeł Biały jest najpiękniejszy. Jest naszym symbolem narodowym, bliskim sercu każdego Polaka. Choć wiele razy krew z niego spływała, to zawsze umiał się wzbić. Mądry, dumny, silny... Wyplątywał się z kajdan, by być wolnym!

Wolność jest wspaniała! Nie każdemu jest dane jej smakować, ale chociaż musimy pamiętać, żeby wzorem orła nie pozwolić się stłamsić naszym wrogom.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.