* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Tajemnicze zgony specjalnego znaczenia  (Przeczytany 2457 razy)

Offline Brawur

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 134
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2013, 21:24:17 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: ciekawe.Tajemnicze zgony spec.znaczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2013, 12:17:29 »
To wszystko wygląda niestety bardzo jednoznacznie ...

Offline Brawur

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 134
Odp: ciekawe.Tajemnicze zgony spec.znaczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2013, 21:07:42 »
Tylko sprobuj zrobic cos dobrego a bedzie g z tego
Poco te łatki?Trzeba sie jakac na poczatku i cos chciec.
a Woodstok mi sie podoba-moze młody jestem......

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Tajemnicze zgony specjalnego znaczenia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2013, 02:18:54 »
Romuald Szeremietiew, który przyjaźnił się z gen. Petalickim nie wierzy w jego samobójstwo. Faktycznie trudno jest uwierzyć, że twórca GROM-u, który nie miał kłopotów rodzinnych, nie był chory i nie miał problemów finanasowych wyszedł do garażu mówiąc żonie, że idzie po wodę mineralną, a następnie popełnił tam samobójstwo. Tacy ludzie jak gen. Petelicki to twardziele...wyjaśnienie śledczych badających jego śmierć, że popełnił samobójstwo bo "rzadziej go zapraszały media" (za artykułem w "Rzeczpospolitej") wygląda jak zwyczajna kpina...

Cytuj
"Z dokumentów wynika, że generał chciał "odejść honorowo", bo jego krytyka władz po katastrofie smoleńskiej zniechęcała dziennikarzy.  Zdaniem śledczych Petelicki mógł mieć poczucie odstawienia na boczny tor. Taki obraz wyłania się z przesłuchań znajomych. Najpierw generał utracił wpływ na jednostkę specjalną GROM, której był twórcą, a potem zniknął z życia publicznego." - stwierdza raport śledczych badających śmierć generała. Źródło: rp.pl 

Generał Petelicki nie zostawił listu pożegnalnego, w dniu swojej śmierci umówił sie na spotkanie trzy dni później, śledczy wykluczyli problemy zdrowotne oraz ustalili, że choć dochody generała Petelickiego spadły, to jego rodzina nie miała żadnych kłopotów finansowych.

Ludzie, jak generał Petelicki, czy szyfrant Zielonka, którego śmierć także została oficjalnie uznana za samobójstwo, dysponujący ogromną wiedzą o tajnych sprawach bezpieczeństwa państwa, mogą być poddawani różnym naciskom i znaleźć się w niebezpieczeństwie. Mogą być potencjalnym celem obcych służb czy obcego biznesu. Jaka jest prawda o śmierci generała i kto jest winien jego śmierci?  Obawiam się, że nigdy się nie tego dowiemy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2013, 20:03:03 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Tajemnicze zgony specjalnego znaczenia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2013, 03:22:06 »
Absolutnie nie ma podstaw do wiary w samobójstwo Petelickiego.
Gdyby miał taki pomysł, to by napisał list do zony ...
To człowiek honoru i odwagi.

Offline marylaossowska

 • Maryla
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Wypowiedzi generała Petelickiego
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2013, 20:17:05 »
Generał Petelicki w mediach (wbrew kłamliwemu twierdzeniu śledczych, badających przyczynę jego śmierci był często do mediów zapraszany) mówił prawdę o rozkładzie państwa, o rządzących Polską, o katastrofie smoleńskiej. Był groźny, jako osoba z autorytetem i nie związana z żadną opcją polityczną. Za groźny...Naprawdę warto jest posłuchać, tego co mówił:

« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2013, 20:19:06 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.