* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Narodzenie - The Nativity Story (2006)  (Przeczytany 2036 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Narodzenie - The Nativity Story (2006)
« dnia: Listopad 28, 2013, 14:23:21 »
Młoda Maria z Nazaretu zgodnie z wolą swoich rodziców zaręcza się z cieślą Józefem. Wkrótce dziewczynie ukazuje się archanioł Gabriel, który oznajmia jej, że zostanie matką Zbawiciela. Po pewnym czasie młoda kobieta, która jest w dziewiątym miesiącu ciąży, wyrusza z Józefem do Betlejem, aby wziąć udział w spisie ludności. Na miejscu zaczyna rodzić. Pasterze pozwalają małżonkom schronić się w stajni. Tam rodzi się Jezus... W bardzo ciekawy i naturalny sposób zekranizowana historia znana wszystkim chrześcijanom.
Film jako pierwszy w historii miał swoją premierę w Watykanie.


Gloria.tv

Scenariusz: Mike Rich
Reżyseria: Catherine Hardwicke
W rolach głównych: Keisha Castle-Hughes , Shohreh Aghdashloo , Oscar Isaac , Stanley Townsend , CiarĂĄn Hinds , Shaun Toub
Produkcja: USA
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2016, 17:38:54 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.