* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu  (Przeczytany 2446 razy)

Offline Puella Clara

 • Moderatorzy
 • *****
 • Wiadomości: 1353
Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
« dnia: Grudzień 03, 2013, 20:03:01 »

Peter i Hazelmary Bull - zbankrutowani hotelarze
____Wyrokiem Sądu Najwyższego zasądzającym grzywnę zakończył się w Wielkiej Brytanii proces Petera i Hazelmary Bull, starszego wiekiem małżeństwa, prowadzącego do niedawna rodzinny pensjonat. Wszystko za sprawą wiary – hotelarze nie wynajmowali małżeńskich pokojów parom bez ślubu. Nikomu to nie przeszkadzało, dopóki do ich drzwi nie zapukała para… homoseksualistów.

Choć właściciele pensjonatu typu B&B ("wikt i opierunek") mówili, że zgodnie z przyjętymi zasadami, nie wynajmowali także pokojów żyjącym bez śluby parom heteroseksualnym, sędziowie orzekli, że doszło do rażącego przypadku dyskryminacji na tle orientacji seksualnej.
____

Cała sprawa zaczęła się w 2008 roku, gdy Martyn Hall i Steven Preddy, żyjąca ze sobą w związku partnerskim para gejów, usłyszeli od prowadzących hotel Bullów, że nie mogą wynająć pokoju dwuosobowego z jednym łóżkiem, gdy jest on przeznaczony tylko dla małżeństw. Pozwanych do sądu hotelarzy ukarano w 2011 roku grzywną w wysokości 3,6 tys. funtów.

To jednak nie wszystko –  nagonka, jaka rozpętała się po ujawnieniu sprawy, nie pozwoliła dalej prowadzić starszemu małżeństwu biznesu. Nękano ich groźbami, obraźliwymi telefonami, emailami, niszczono im dom oraz samochód. Z kół w ich aucie ktoś usunął nakrętki mocujące, nieznani sprawcy przybili do płotu wokół domu martwego królika, a stronę ich firmy zaatakowali hakerzy, umieszczając na niej materiały pornograficzne.

Para zmuszona była do sprzedania swojego pensjonatu, gdyż już poprzedniej zimy nie mogła sobie pozwolić na ogrzewanie. Muszą spłacać zaciągnięty kredyt hipoteczny. Cierpią także głód.

Werdykt najwyższej brytyjskiej instancji sądowej głęboko rozczarował i zasmucił Petera i Hazelmary Bullów. Zdaniem tych starszych wiekiem osób, decyzja sądu wzmocniła jedynie przekonanie, że prawa gejowskie muszą górować nad wszystkimi innymi, a szczególnie nieistotne w tym kontekście jawią się prawa chrześcijan.

Tak kończą chrześcijanie w Zjednoczonej, Tęczowej Europie.
Warto w tym momencie przypomnieć, że w Polsce przygotowywana jest pod grunt europejski nowelizacja ustawy antydyskryminacyjnej, która wprowadza zakaz dyskryminacji ze względu na "ekspresję płciową" i „tożsamość płciową". Jest to ustanowienie prawa, które pozwoli skazywać takie osoby jak opisane powyżej za odmówienie wykonania usługi.

Jak bardzo homo-lobby i terror "poprawności" może jeszcze namieszać w biznesie?

Źródła: wGospodarce, Redisbad.info
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2013, 20:46:17 wysłana przez Puella Clara »

Offline Teofil

 • Administrator
 • ****
 • *****
 • Wiadomości: 561
Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2013, 20:28:18 »
Słowo "proletariusze"  z pewnego znanego komuszego hasła zamieniono na "kochający inaczej",  chociaż może teraz będzie to brzmieć:
"Tęczoiści wszystkich krajów, łączcie się!" , nam raczej inna końcówka się pcha na język, ale ze względu na poprawność językową nie napiszę :P

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2013, 21:59:12 »
Słuchałem wypowiedzi kogoś z antychrześcijańskiego lobby w UK. Z niesamowitą butą stwierdził , że prawa człowieka są ponad wolnością religijną , a prawa człowieka oni ustalają!
Tak kończy się brak czujności wobec ustaw "antydyskryminacyjnych". Po ich wprowadzeniu okazuje się że są używane do dyskryminowania chrześcijan już w skali państwowej. Pod znakiem zapytania staje ich praca w szkolnictwie i adoptowanie dzieci!
Środowiska gejowskie wspierane  przez masonerię i agresywnych ateistów przygotowują nam kolejny totalitaryzm, tym razem z chrześcijanami jako przyczyną wszelkiego zła na świecie. Jeśli się posłucha zachodnich rozgłośni  to widać jak ideologiczne kretynizmy typu "homofobia" są powtarzane z całą powagą i we wszystkich audycjach obecna jest propaganda "tolerancji". Kolejne słowo zakłamane w 100% prze nowych totalistów NWO. Oznacza nawet niechętną zgodę na czyjąś postawę czy działalność, a jest używane by zmuszać ludzi do akceptacji homo - aktywności we wszelkiej postaci.

 To wszystko, co widzimy to dopiero początek ... Faszyści z NWO nie zadowolą się medialnymi nagonkami, a nawet sankcjami ekonomicznymi. Wkrótce zaczną się uwięzienia za "mowę nienawiści " i kontrola kazań. Zobaczymy duchownych więzionych za przekonania ...

Wniosek? Jeśli chcemy zachować przez jakiś czas jeszcze w Polsce wolność wyznania to  tym faszystom od "tolerancji" nie wolno ustąpić w niczym. Bo ich zadowoli dopiero totalne państwo ich "wyznania ".

Offline Sokół z Camelot

 • UĹźytkownik
 • **
 • Wiadomości: 30
Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2013, 19:42:50 »
Ale za nazwanie tego łajdactwa homoterroryzmem grozi ci również sprawa sądowa. Za obronę normalności, czyli za homofobię, w Amsterdamie straszą tworzeniem gett dla normalnych ludzi. Homoseksualizm nie jest zboczeniem ani żadną choroba, jest za to potrzebny do celów promocyjnych dla różnego rodzaju mediów szukających ekscentryków i innych dziwolągów dla zwiększenia oglądalności. Oczywiście "stylistę" Jacykówa w TVN nie traktowano jak małpy na wybiegu, tylko jak "wyjątkowo zdolnego i inteligentnego projektanta mody" i osobę kreującą "nowoczesny" świat poprzez śmiały comming out. Dopiero kiedy chora psychicznie osoba sprowokowana "luzactwem" genderowskich mediów wypaplała, że uprawiała seks z nieletnimi i opowiadała o swoich wyuzdanych fantazjach seksualnych, uznano że przesadziła... Ale kiedy badania dowodzą, że 40% homoseksualistów ma skłonności pedofilskie, to mówią, że to "badania tendencyjne". I nadal nie widzą zagrożenia w promowaniu homoseksualizmu.

Offline Brawur

 • UĹźytkownik
 • ****
 • Wiadomości: 134
Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2013, 20:36:50 »
Wystarczyłoby zebrać ?????????????????głósów na nie  i już..
W necie!a kilka juz mamy

 


Puella Clara
Marzec 04, 2014, 17:41:11 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 1515 | Komentarze: 0


Ceny USD i euro względem rubla
____Brak napływu nowych inwestycji, wycofywanie się kapitału, wyższe koszty obsługi długu - to rachunek, jaki Rosja już płaci za konflikt krymski. Bank Centralny Rosji sprzedał w poniedziałek ok. 10 mld dolarów, aby powstrzymać osłabianie się rubla. To 2 proc. rezerw w walutach obcych i złocie, jakie posiadał.

Bezprawne działania Putina na Krymie są powodem lawinowych zmian finansowych. Na rynku akcji w Rosji w poniedziałek od rana trwała gwałtowna wyprzedaż. Inwestorzy sprzedają wszystko - od akcji banków po papiery spółek energetycznych i surowcowych. Do historycznych maksimów wzrosły kursy dolara i euro. Tak tani rubel jeszcze nie był. W dodatku przedsiębiorstwa rosyjskie są zadłużone głównie w dolarach. Im słabszy rubel, tym większe zadłużenie rosyjskich firm.
...
Puella Clara
Luty 22, 2014, 16:42:27 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 4761 | Komentarze: 2


Hrywna, waluta Ukrainy, traci na wartości
____Nawet jeśli polityczny konflikt na Ukrainie uda się zażegnać, nawet jak ludzie przestaną ginąć od kul, to na pierwszy plan wysunie się tam gospodarka, która jest w opłakanym stanie. Głównymi rozgrywającymi będą nadal Rosja i oligarchowie, bo raczej wątpić należy, że UE nagle rzuci się ratować Ukrainę.

DLA UKRAINY NIE MNIEJSZYM PROBLEMEM NIŻ POLITYKA, JEST GOSPODARKA

W pierwszej chwili wydawać by się mogło, że najgorsze Ukraina ma poza sobą, ale niezwykle trudny czas przed Ukrainą się dopiero zaczyna, bo nawet jak uda się uspokoić nastroje i Janukowicz jednak odejdzie, to na pierwszy plan wysunie się sytuacja ekonomiczna tego kraju.

Rosja już zablokowała realizację porozumienia o 15 mld USD poż
...
Puella Clara
Luty 03, 2014, 18:57:15 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 1801 | Komentarze: 0


Satyra na japońskie adopcje biznesowe
____Przychodzi moment, że najwytrwalszy nawet właściciel firmy chce przejść na zasłużony wypoczynek. Jeśli ma syna, który jest równie mądry i ma głowę do interesów, to w porządku. Co jednak zrobić, kiedy syna brak, albo nie w głowie mu praca lub biznes? W Japonii właściciele firm... adoptują sobie następcę! Najczęściej jest to najzdolniejszy menadżer, który często zostaje również zięciem.

W kręgu kultury europejskiej można adoptować osobę niepełnoletnią, co jest równoznaczne z przejęciem opieki nad kimś, kto jeszcze nie potrafi się o siebie zatroszczyć. W Japonii natomiast 98 proc. adoptowanych stanowią dorośli mężczyźni w wieku od 20 do 30 lat. I choć procedury adopcyjne w Japonii do łatwych nie należą, jest to państwo, w którym dochodzi
...
Styczeń 14, 2014, 03:42:06 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 2942 | Komentarze: 5

Co dzieje się z Ameryką i zresztą z całym światem w ciągu ostatnich 30 lat?
Bardzo ciekawy opis daje Robert Bernard Reich (ur. 24 czerwca 1946) – amerykański polityk i ekonomista, były sekretarz pracy USA, mianowany w 1993 roku przez Billa Clintona. Urząd sprawował do 1997 roku. Obecnie wykłada na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.Ponieważ dyskusja jest po angielsku, a nie wszyscy znają ten język wystarczająco biegle ( choć powinni!),
podaję główne tezy.Główna teza Reicha to rozejście się linii wzrostu PKB z krzywą wynagrodzeń w późnych latach siedemdziesiątych.
Płace większości Amerykanów stanęły w miejscu, a nawet spadły w wielu dziedzinach.
Inaczej zupełnie niż  kadry kierowniczej  i 1% najbogatszych. CEO zaczęli zarabiać 438 razy więcej niż mediana pracy robotników w...
Styczeń 02, 2014, 17:37:01 wysłana przez Cytaty | Wyświetleń: 2071 | Komentarze: 1

_Spowolnienie ekonomii w Chinach nie spowodowało osłabienia chińskiej waluty. Wprost przeciwnie, po kilku miesiącach ekspansji juan wyprzedził euro, stając  się  drugą najczęściej wkorzystywaną walutą w transakcjach handlowych na świecie -
wynika z danych Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication (SWIFT). Juan umocnił się pod koniec 2013 roku także wobec amerykańskiego dolara.

_

Na początku roku 2012 Yuan był używany do rozliczeń handlowych zaledwie 1,9% podczas gdy w ostatnim miesiącu odsetek ten wzrósł do 8,7%. Dla porównania udział Euro spadł do 6,6%. Tak gwałtowny wzrost nastąpił w efekcie dominacji Yuana w rozliczeniach w Chinach, Hong Kongu, Singapurze, Niemczech czy Australii. Drugim czynnikiem stojącym za wzrostem pows...
Strony: [1] 2
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.