* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Howarda Storma rozmowa z Jezusem o zmienianiu świata.  (Przeczytany 819 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
Howarda Storma rozmowa z Jezusem o zmienianiu świata.
« dnia: Grudzień 04, 2013, 04:57:15 »
Niezwykłą historię Howarda Storma opisywałem już dokładnie:
http://www.rzeczysedno.pl/index.php?blog=2 lub http://uczensokratesa.blogspot.com/2012/10/niezwyke-doswiadczenie-profesora_22.html

Spotkałem na Yt ciekawy klip, w którym opisuje swoją  dyskusję z Jezusem o powrocie na  świat. Trudno nazwać tę rozmowę inaczej :).

The Road to Armageddon: A Spiritual Documentary (excerpt: Pastor Howard Storm - Changing the World)
Nie wszyscy znają angielski, więc pozwolę sobie ją w dużym skrócie przedstawić.

Howard wcale nie chciał wracać, chciał zostać z Bogiem i doświadczać Nieba. Nie rozumiał dlaczego Jezus posyła go w tak nieprzyjazne miejsce jak świat.
Pan mu cierpliwie wyjaśniał , że tu oprócz zła istnieje tez dobro. Jeżeli Howard będzie szukał miłości i uprzejmości , to ja znajdzie. Podobnie  z tymi co szukają nienawiści.
Jezus powiedział, że go potrzebuje na Ziemi i jego zadaniem jest zmienić rzeczywistość. Jak to ... zdziwił się Storm, ci co zmieniali świat to byli megalomani i wyrządzali ogromne krzywdy. Jak ja jeden mogę to zrobić? Jezus wyjaśnił , że ... kochając chociaż jedną osobę. To miłość zmienia świat, a Bóg ma miliony osób jak Howard do tego zadania. Storm nie mógł uwierzyć , że to wszystko. Dopytywał się o bezpieczeństwo Bożych ludzi. Jezus wyjaśnił , że  na Ziemi jest też bardzo wielu aniołów inspirujących ludzi do dobra i każdy służący Miłości ma ich pomoc.

Posłuchajcie sami :)
Ps. Howard dodał coś bardzo ważnego.
Teraz nie można już być "neutralnym" i z boku patrzeć na zmaganie dobra ze złem. Jest się albo tu albo tam.
Pracuje dla Miłości i buduje  wspólną przyszłość ludzkości z Bogiem lub przeciwnie ...
Ps2. Film zmontowali ludzie z New Age, ich głos wyrażony forma i początkowymi napisami  jest tu mylący i  obcy, ale Howard szczerze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 06:08:47 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.