* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Dyferencjał - bardzo ciekawy filmik  (Przeczytany 1638 razy)

Offline Brawur

  • UĹźytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 134
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 20:09:10 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Odp: Dyferencjał -bardzo ciekawy filmik
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2013, 18:20:21 »
Nie miałem pojęcia że coś takiego jest w samochodzie, choć fizyka w tym prosta. Tylko geniusz inżynierski naprawdę fantastyczny. Żyjemy w świecie nie tylko cudów natury, ale też cudów myśli :) Jednego i drugiego można nie widzieć i "take for granted" jak to mówią po angielsku. Dziękuję za film.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.