* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Sposób na życie w dziurze ...  (Przeczytany 1011 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Sposób na życie w dziurze ...
« dnia: Grudzień 12, 2013, 22:11:04 »


Dlaczego na świecie tyle zła i smutku? Z powodu jabłka z Eden? Nie !
Czy to nie wydaje się nam znajome co mówi Adam Bogu? Winę za jego czyn ponosi Ewa i sam Bóg, skoro ją stworzył. Gdyby Adam uznał w sercu swoją winę i ją wypowiedział przed Panem, może nie byłyby potrzebne wieki łez i cierpienia.
Dziękuję emagdi za zdjęcie na licencji CC.

Opublikowano na http://uczensokratesa.blogspot.com/

Zapraszam do galerii:Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 23:21:10 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.