* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: 10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu  (Przeczytany 1922 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu
« dnia: Grudzień 13, 2013, 17:03:25 »

10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu - cały film - dokument - lektor PL
_
Dokument opowiadający o tym, jak pozbyć się bezsennności i co powoduje, że nasz organizm regeneruje się podczas snu w optymalny sposób.
_

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.