* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Gra w kółko i krzyżyk :)  (Przeczytany 1823 razy)

Offline Casper

• Użytkownik
Gra w kółko i krzyżyk :)
« dnia: Grudzień 14, 2013, 20:18:16 »
Uwaga: Grasz z komputerem! Twój ruch! Kliknij gdzie chcesz :) .

« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2013, 06:44:48 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline Puella Clara

• Moderatorzy
Odp: Gra w kółko i krzyżyk :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2013, 20:38:34 »
Cały czas remisuję, a małpiszon na dole ze mnie się śmieje!!!
Ale znajdę sposób, żeby przechytrzyć komputer :D

Offline marylaossowska

• Maryla
Odp: Gra w kółko i krzyżyk :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2013, 21:14:48 »
Raz przegrałam, za drugim zremisowałam, a za trzecim - jak na obrazku poniżej. To tylko kwestia poznania schematu myślenia przeciwnika. Tylko dlaczego ta małpa nie zmienia gęby?  :P ;D

« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 21:39:25 wysłana przez marylaossowska »

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.