* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Andrea Bocceli w Gloria.tv  (Przeczytany 1118 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

• UĹźytkownik
Andrea Bocceli w Gloria.tv
« dnia: Grudzień 14, 2013, 23:44:29 »
Andrea Bocelli: Polska to kraj szczególnie mi bliski. Po pierwsze dlatego, że macie wspaniałą, wrażliwą publiczność, z którą udało mi się nawiązać szczególną więź. Chciałbym tę znajomość podtrzymywać. To bardzo ważne dla artysty, by czuć, że przyjeżdża się do przyjaciół, nie ludzi, którzy po prostu kupili bilety na koncert. A po drugie, a może przede wszystkim, mam w sercu wspaniałe relacje z waszym papieżem, Janem Pawłem II. Mogę chyba powiedzieć, że była to przyjaźń. Wielokrotnie koncertowałem dla Ojca Świętego, również w Castel Gandolfo. Można powiedzieć, że miałem abonament na koncerty dla papieża. Każdy kontakt z Karolem Wojtyłą był dla mnie wielkim przeżyciem, proszę mi wierzyć.

1. Podziękowanie dla mamy
2. Ojcze Nasz
3. Ave Maria - Schuberta
4. Panis Angelicus
5. Adeste fideles
6. Otwórz swe serce w imię miłości
7. Modlitwa
8. Tu Scendi Dalle Stele.
9. Caro Gesu Bambino.
10. Fratello Sole sorella Luna.
11. Santa Lucia luntana.
12. Mamma.
13.Hallelujah - Händel Messiah.

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2016, 21:37:11 wysłana przez admin »

Offline Teofil

• Administrator
Odp: Andrea Bocceli w Gloria.tv
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2013, 00:29:50 »
:)

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.