* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Czy można umierać z pragnienia stojąc nad krystalicznie czystą wodą?  (Przeczytany 1310 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217


Żyjemy w zadziwiającym świecie. Pełnym cudów nanotechnologicznych tworów przyrody i ogromnego kosmosu. Czy wiemy,  że Bóg jest? On nie narzuca siebie. Daje jakby drogowskazy.
Największym jest życie Jezusa. Jeśli ktoś pójdzie za widzianym światłem, otrzyma większe!
Wydaje się, że wielu na Zachodzie uwierzyło w kłamstwa o Ewangelii i Bogu. Czują się mądrzy, uprawnieni do wszystkiego bez względu na moralność, ale są przeraźliwie samotni i pozbawieni skutecznej nadziei. Bo ludzkie są tylko dobre na chwilę ...

Dziękuję Seamoor za zdjęcie na licencji CC.

Opublikowano na http://uczensokratesa.blogspot.com/

Zapraszam do galerii:Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 23:22:30 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.