* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Komorowski i Wałęsa zwycięzcami plebiscytu wPolityce :)  (Przeczytany 2311 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Komorowski i Wałęsa zwycięzcami plebiscytu wPolityce :)
« dnia: Grudzień 27, 2013, 21:47:31 »

Zwycięzcy konkursu wPolityce
____Bronisław Komorowski zwycięzcą plebiscytu ŻENADA ROKU! „Możeł” prezydenta poszybował najwyżej. W kategorii najgłupszych wypowiedzi bezkonkurencyjny był Lech Wałęsa.

wPolityce.pl ogłosiło wyniki plebiscytu na największą żenadę i najgłupszą wypowiedź roku, w którym głosowali internauci. Można było wybierać spośród 10 nominowanych w każdej z dwóch kategorii ("Wpadki i przypadki" oraz "Wypowiedź, cytat, nagranie"). Powodzenie mieli wszyscy uczestnicy konkursu, jednak na czoło wysunęło się zdecydowanie dwóch faworytów.
____

Wśród wskazań czytelników w kategorii "Wpadki i przypadki" wielką przewagą głosów wygrał Bronisław Komorowski. Patronat prezydenta RP nad Orłem Który Może (w skrócie Możeł) uzyskał najwięcej głosów. Tym samym prezydent otrzymuje honorowy tytuł sprawcy ŻENADY ROKU.

O wyczynach pozostałych nominowanych w tej kategorii można poczytać tu:
http://wpolityce.pl/artykuly/70129-zenada-roku-cz-ii-ranking-najglupszych-wyczynow-w-polskiej-polityce-ad-2013-gadki-wpadki-i-przypadki-wybierz-laureata


Lech Wałęsa ustąpił obecnej głowie państwa w klasyfikacji generalnej, ale wygrał w kategorii "Wypowiedź, cytat, nagranie". Oto zwycięskie zdanie noblisty i byłego prezydenta:
"Musimy jak najszybciej opracować program, a szczególnie czipy dla każdego polityka - wszystko co robisz, wszystko - z kim śpisz - ma być tam zapisane".

Pokonał tym samym innych nominowanych, o których elokwencji można poczytać tu:
http://wpolityce.pl/artykuly/70127-zenada-roku-ranking-najglupszych-wyczynow-w-polskiej-polityce-ad-2013-gadki-wpadki-i-przypadki-wybierz-laureata

Źródło: wPolityce
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2013, 21:55:17 wysłana przez Puella Clara »

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Odp: Komorowski i Wałęsa zwycięzcami plebiscytu wPolityce :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2013, 05:00:30 »
Gdyby media były naprawdę odzwierciedleniem rzeczywistości  i pozwalały dokładnie widzieć
polską "klasę rządzącą" długo by nią nie pozostała.

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Kwiecień 23, 2014, 04:02:04 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 2412 | Komentarze: 1

__Rosyjska agencja ITAR-TASS podała we wtorek, że Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) może nałożyć embargo na dostawy owoców, warzyw i jagód z Polski ze względu na niezadowalający poziom bezpieczeństwa tych produktów. nbsp
_

Powołując się na komunikat Rossielchoznadzoru rosyjska agencja pisze, że możliwość zakazu "quotjest związana z niezadowalającym zapewnieniem bezpieczeństwa fitosanitarnego polskich produktów ogrodniczych dostarczanych do Rosji"quot. Agencja ITAR-TASS podaje, że według danych Rossielchoznadzoru polskie produkty "quotw wielu przypadkach"quot stanowiły zagrożenie dla zdrowia rosyjskich konsumentów "quotw związku ze znacznym przewyższeniem dopuszczalnych maksymalnych norm dotyczących zawartości pestycydów i obecności azotanów"quot. Według tej agencji szef Rossielchoznadzoru Siergiej Dankwert zwrócił się do polskiego ministra rolnictwa Marka Sawickiego z prośbą o wydanie poleceń w celu zmiany na lepsze obecnej sytuacji.

Komunikat rosyjskich służb zapowiada, iż "quotbrak działań zmusi Ross...
Puella Clara
Marzec 23, 2014, 22:54:06 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3218 | Komentarze: 0


Kamil Stoch z Kryształowa Kulą. Fot. Grzegorz Momot
____Kamil Stoch już w piątek 21 marca zapewnił sobie pierwszą w karierze Kryształową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dziś, po ostatnich w sezonie zawodach, które odbyły się w Planicy, dwukrotny polski mistrz olimpijski odebrał nagrodę.

W piątkowym konkursie w Planicy Stoch uzyskał w pierwszej serii 131,5 metra, co dawało mu szóste miejsce. Do prowadzącego Andersa Bardala tracił 4,1 punktu, wyprzedzali go także Andreas Kofler, Gregor Schlierenzauer, Peter Prevc i Severin Freund. W drugiej serii Kamil uzyskał 134 metry i awansował na czwartą pozycję.
____

W niedzielnym, ostatnim konkursie tego sezonu Pucharu Świata w Planicy Kamil Stoch w pierwszej serii prowadził po najdłuższym w konkursie skoku - 139 m! Po drugim skoku (136 m) ostatecznie zajął czwarte miejsce, do trzeciego Andersa Bardala tracąc zaledwie 0,1 punktu. nbsp Na 13. pozycji znalazł się Piotr Żyła, zaś na 15. Maciek Kot. Na "quotpudle"quot uplasowali się kolejno Prevc, Fr...
Marzec 20, 2014, 13:07:32 wysłana przez Teofil | Wyświetleń: 2630 | Komentarze: 1

___
Na temat zagrożenia ze strony rosyjskiego reżimu wobec sąsiednich krajów wiemy już od czasu wojny gruzińskiej. Wtedy słowa Lecha Kaczyńskiego przestrzegające przed apetytami Rosji traktowane były jako przesadne panikowanie. Politycy PO, w naiwności uznali, że Rosja jest już niegroźna i można z nią budować normane stosunki. Ta polityka doprowadziła do zaniedbań prowadzących do praktycznego rozbrojenia poskich sił zbrojnych. Nawet katastrofa w Smoleńsku nie otrzeźwiła naiwnych polityków, którzy w imie nowej przyjaźni z Rosją nie chcieli zadawać niewygodnych pytań i uciszali, albo ośmieszali wszystkich, którzy podważali wygodną wersję rosyjską.

Taka polityka udawania, że się nie dostrzega zagrożenia sprawiła, że rządzący nie zrobili nic, aby wzmocnić polskie siły zbrojne, a wiele wskazuje na to, że wręcz znacznie je w tym czasie osłabili. Nie zwracali też uwagi na wyjątkowo agresywne i prowokacyjne manewry wojskowe przy polskiej granicy, podczas których wyraźnie ćwiczono atak na Polskę.

Dopiero kryzys ukraiński pokazał, że Rosja niczym kr
...
Puella Clara
Marzec 06, 2014, 16:09:47 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 3021 | Komentarze: 0

Serwery GTS Polska____Nie ma dowodów, że wybory w Polsce są fałszowane. Karty do głosowania są błyskawicznie niszczone, nie można więc dokonać żadnych weryfikacji. Centra obliczeniowe pracujące dla Państwowej Komisji Wyborczej są dla opinii publicznej czarną dziurą, a członkowie komisji uczą się demokracji od Rosjan, jeżdżąc do Moskwy na szkolenia. Prof. Krystyna Pawłowicz wystosowała do przewodniczącego PKW oficjalny list z pytaniami.____

"quotNieważne jak kto głosuje, ważne kto liczy głosy"quot – mawiał z rozbawieniem Józef Stalin i był bardzo spokojny o wyniki wyborczych decyzji narodu radzieckiego. Instytucje, które mu to zapewniały przeniosły swoją ekspertyzę w wiek XXI. Przy czym nie tylko o Rosję chodzi.
Głosy w polskich wyborach formalnie liczy Państwowa Komisja Wyborcza, ale potem dane trafiają na serwery firmy rosyjskiej. Teoretycznie niezupełnie rosyjskie, bo GTS Polska i Internet Partners to firmy polskie, tyle że mają rosyjskich udziałowców i szefów z firmy-matki GTS, zatru...
Puella Clara
Luty 15, 2014, 15:38:45 wysłana przez Puella Clara
Wyświetleń: 4178 | Komentarze: 5


Zbigniew Romaszewski. Fot. Przemek Wierzchowski
____13 lutego w Warszawie w wieku 74 lat zmarł Zbigniew Romaszewski, legenda opozycji antykomunistycznej, działacz Komitetu Obrony Robotników i Solidarności, twórca podziemnego radia "quotSolidarność"quot, wieloletni senator. Odszedł w pełni sił, w wyniku powikłań po zachłyśnięciu. Postać wielce zasłużona, nietuzinkowy polityk, który do końca bronił własnych przekonań, działał zgodnie z sumieniem, stawał po stronie pokrzywdzonych i angażował się w ważne sprawy.

Pogrzeb Zbigniewa Romaszewskiego odbędzie się w czwartek 20 lutego. Msza żałobna o godzinie 13 w Katedrze Warszawskiej, a sam pogrzeb na Powązkach Wojskowych. Czy jednak Ratusz zezwoli na pochowanie wielkiego działacza na początku Alei Zasłużonych na Powązkach, zaraz obok Kuklińskiego, Kuronia, Kołakowskiego? Jak wynika ze słów jego córki, dziennikarki Agnieszki Romaszewskiej-Guzy, urzędnicy HGW robią problemy.
____

"quotNawet jeszcze i teraz nie jest pewne (w każdym razie tak wynikało ze słów urzędniczki z któ...
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 19
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.