* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Prywatne śledztwo (1986)  (Przeczytany 2084 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Prywatne śledztwo (1986)
« dnia: Styczeń 02, 2014, 04:20:02 »
_Inżynier Rafał Skonecki wraz z żoną i dziećmi spędza wiosenny weekend za miastem. W drodze powrotnej do domu - w czołowym zderzeniu z ciężarowym jelczem prowadzonym przez pijanego kierowcę - ginie rodzina Skoneckiego. Sprawca wypadku w popłochu odjeżdża, nie próbując nawet udzielić pomocy swym ofiarom. Rafał odzyskuje przytomność w szpitalu. Rodzi się w nim pragnienie zemsty. Analizuje fakty, które utkwiły w jego pamięci: fragment numeru rejestracyjnego, charakterystyczna maskotka, żółty spojler...
_

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Scenariusz: Wojciech Wójcik
W rolach głównych: Janusz Bukowski, Piotr Dejmek, Jan Jankowski, Jerzy Trela, Zbigniew Zamachowski, Roman Wilhelmi, Stanisław Jaskułka, Elżbieta Czaplińska
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2020, 17:03:14 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.