* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Duch i rodzina  (Przeczytany 1084 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Duch i rodzina
« dnia: Styczeń 03, 2014, 06:08:04 »


Nasze udane życie bardziej zależy od relacji z innymi  jakie mamy niż od tego co posiadamy. Nic tak nie pokazuje prawdy o nas, obywateli upadłej cywilizacji,  jak właśnie życie rodzinne. Nieskończona jest chyba lista problemów jakie się pojawiają w różnych małżeństwach... Jeśli mamy prawdziwą relację z Bogiem i słuchamy Go, to nasze szanse na dobro rosną bardzo. Nie na Niebo na Ziemi, ale jakieś okruszki piasku stamtąd,  to już jest coś! Dziękuję sarahgardenvisit za zdjęcie na licencji CC.

Zapraszam do galerii:Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 23:25:01 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.