* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Paranienormalni - "Mariolka w SPA"  (Przeczytany 1837 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Paranienormalni - "Mariolka w SPA"
« dnia: Styczeń 03, 2014, 14:00:39 »
Igor Kwiatkowski z kabaretu Paranienormalni pomysł na Mariolkę wziął wprost z życia. Pewnego razu był świadkiem rozmowy wypisz, wymaluj takich dziewczątek i tak głęboko wyryło się w jego umyśle, że musiał, po prostu musiał to pokazać :)

█▬█ █ ▀█▀ Paranienormalni - Mariolka w SPA

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.