* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Żeniac (1983)  (Przeczytany 2540 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Żeniac (1983)
« dnia: Styczeń 03, 2014, 22:24:33 »
Staszek Żeniac jest 40-letnim chłopem, który gospodaruje z matką na 10-hektarowej ziemi, hoduje krowy i świnie oraz wyplata kosze z wikliny. Pieniędzy mu nie brakuje, ale nie czuje się szczęśliwy. Uchodzi we wsi za wiecznego żeniaca, czyli starego kawalera, który chociaż zna wiele dziewczyn, nie może znaleźć żony. A ma dość duże wymagania: do tańca i do różańca oraz powinna znaleźć się i żeby z nią było o czym pogadać. Żadna dziewczyna na wsi nie spełnia tych wymogów. Za namową żony sąsiada Stachu odpowiada na zamieszczone w rolniczej gazecie ogłoszenie matrymonialne pewnej dwudziestoparoletniej panny Marioli...

Scenariusz: Ryszard Latko
Reżyseria: Janusz Kidawa
W rolach głównych: Edward Kusztal, Janusz Paździorko, Zuzanna Ptak, Władysław Pustelnik, Anna Miesiączek, Stanisław Sadłek

Żeniac

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.