* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Karnawałowy mix przebojów  (Przeczytany 1535 razy)

Offline Aniks

• Użytkownik
Karnawałowy mix przebojów
« dnia: Styczeń 04, 2014, 18:06:54 »
____Uh la la la, karnawał trwa, a oto playlista ma :)

1) Piersi - "Bałkanica"
2) Gibson Brothers - "Que Sera Mi Vida"
3) Natalia Oreiro - "Cambio dolor"
4) Ottawan - "Hands Up"
5) Michael Sembello - "Maniac"
6) Kaoma - "Lambada"
7) Chubby Checker - "Let's Twist Again"
8) The Pussycat Dools - "Sway"
9) Goombay Dance Band - "Sun of Jamaica"
10) Ace Of Base - "All That She Wants"
11) Alexia - "Uh la la la"
12) David Guetta feat. Estelle - "One Love"
____

https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2020, 16:28:17 wysłana przez admin »

Offline Puella Clara

• Moderator
Odp: Karnawałowy mix przebojów
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:59:46 »
Super! Aniks, masz talent do układania fajnych playlist :)
O istnieniu niektórych piosenek kompletnie zapomniałam, ale teraz z przyjemnością sobie posłucham i... potańczę.
"Lambada"! Mam nadzieję, że nie zapomniałam jeszcze, jak kołysać biodrami w jej rytm ;)

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.