* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Szok elektryczny - Electroshock (2011)  (Przeczytany 1448 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Szok elektryczny - Electroshock (2011)
« dnia: Styczeń 27, 2014, 12:08:05 »
__Piękna i ponętna Mady w rozmowie z szeryfem zwierza się, że potrzebuje mężczyzny, który się nią zaopiekuje...bohatera. Słyszy to zakochany po uszy w Mady miejski elektryk Buck. Szok elektryczny, któremu fajtłapowaty Buck ulega, powoduje, że staje się on innym człowiekiem. Kimś o niezwykłych zdolnościach. Ale czy na pewno? Czy Buck zmienił się w imponującego pięknej Mady Supermana, czy może nadal pozostał ofermą i gamoniem...
Czy Mady marząca o niezwykłym, ale i wrażliwym bohaterze odnajdzie go w Bucku?
_
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 10:42:27 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.