* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Noce i dnie (1977). Serial TV - 12 odcinków  (Przeczytany 142574 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Noce i dnie (1977). Serial TV - 12 odcinków
« dnia: Luty 07, 2014, 22:08:01 »
Odcinek 1
__Telewizyjna adaptacja powieści Marii Dąbrowskiej o losach polskiej szlachty przełomu XIX i XX wieku. Główna bohaterka to Barbara Niechcic, która po przeżyciu zawodu miłosnego wychodzi za mąż za Bogumiła Niechcica i zamieszkuje na wsi w administrowanym przez niego majątku.
Serial jest rozszerzeniem nominowanego do Oscara filmu z niezapomnianymi kreacjami Jadwigi Barańskiej i Jerzego Bińczyckiego.
_
gloria.tv

Odcinek 2
__Reżyseria: Jerzy Antczak
Scenariusz: Jerzy Antczak
W rolach głównych: Barbara Ludwiżanka, Władysław Kowalski, Jerzy Bińczycki, Jadwiga Barańska, Władysław Hańcza, Emir Buczacki, Elżbieta Starostecka, Janina Traczykówna
_
gloria.tv

Odcinek 3

gloria.tv

Odcinek 4

gloria.tv

Odcinek 5

gloria.tv

Odcinek 6

gloria.tv

Odcinek 7

gloria.tv

Odcinek 8

gloria.tv

Odcinek 9

gloria.tv

Odcinek 10

gloria.tv

Odcinek 11

gloria.tv

Odcinek 12

gloria.tv
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2016, 16:51:47 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.