* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Powstanie i upadek  (Przeczytany 1466 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Powstanie i upadek
« dnia: Luty 08, 2014, 02:41:20 »


Spotkanie z Jezusem ujawnia kim jesteśmy. Jeśli jest w nas choć trochę pragnienia miłości i prawdy możemy go przyjąć i zacząć wspinaczkę na górę Światła i Życia. To jest prawdziwe powstanie z martwoty i słabości.
 Inaczej dla kochających władzę czy kłamstwo. Dla nich to jest przerażające spojrzenie w lustro i śmiertelne zagrożenie dla tego kim są. To upadek... W ciemność  i rozpacz ostatecznie.

Dziękuję MS za zdjęcie na licencji CC.

Zapraszam do galerii:Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 23:05:18 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.