* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Atlantyda: zaginiony ląd - Atlantis: The Lost Empire (2001)  (Przeczytany 1560 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
__Animowany film przygodowy z wytwórni Walta Disneya. Milo, młodemu, roztargnionemu pracownikowi kotłowni słynnego muzeum marzy się rola wielkiego podróżnika jakim był jego dziadek. Wierzy, że legenda o zaginionej Atlantydzie jest prawdziwa i nawet udaje mu się odkryć miejsce, w którym powinna się znajdować. Jednak muzeum nie jest skłonne sfinansować jego wyprawę. Niespodziewanie zgłasza się do niego bogaty, dawny przyjaciel jego dziadka, gotów sponsorować poszukiwania. W głębiny Oceanu Atlantyckiego wyrusza ekipa łodzi podwodnych na pokładzie ze specjalistami różnych profesji, których zamiary nie zawsze będą pokrywały się z planami Milo.
_

Produkcja: USA
Reżyseria: Kirk Wise, Gary Trousdale
Scenariusz: Tab Murphy
Obsada:
Michael J. Fox - Milo James Thatch (głos)   
James Garner - Komandor Lyle Tiberius Rourke (głos)   
Cree Summer - Księżniczka "Kida" Kidagakash (głos)   
Don Novello - Vincenzo "Wołodia” Santorini (głos)   
Claudia Christian - Helga Katrina Sinclair (głos)   
Phil Morris   - Dr Joshua Strongbear Słodki (głos)   
Jacqueline Obradors - Audrey Rocio Ramirez (głos)   
Florence Stanley - Florence Stanley
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2014, 09:29:45 wysłana przez marylaossowska »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.