* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Delbaran(2001)  (Przeczytany 1849 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Delbaran(2001)
« dnia: Luty 08, 2014, 09:35:29 »
__Delbran to mała wioska leżąca na granicy Iranu i Afganistanu. W niej rozgrywa się historia 14letnieo chłopca, Kaima. Jest sierotą i żyje tylko dzięki łasce Khana, który dał mu pracę w swoim barze, a raczej miejscu postoju podróżnych. W Delbran pojawiają się dziwni i niebezpieczni ludzie, a mimo to Kaim świetnie sobie radzi. Niestety, do czasu.
_

Produkcja: Iran/Japonia
Reżyseria: Abolfazl Jalili
Scenariusz: Abolfazl Jalili
W rolach głównych: Kaim Alizadeh, Rahmatollah Ebrahimi, Hossein Hashemian, Ahmad Mahdavi, Ebrahim Ebrahimzadeh, Teymour Shamsi, Kobra Birjandi, Haser Kafi

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.