* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: W Walentynkowym klimacie :)  (Przeczytany 1206 razy)

Offline Puella Clara

• Moderator
W Walentynkowym klimacie :)
« dnia: Luty 13, 2014, 15:32:40 »
____Walentynkowy nastrój świetnie wzmacnia odpowiednia muzyczka w tle. :)

1) Love Is All Around - Wet Wet Wet
2) Miłość od pierwszego spojrzenia - Manaam
3) The Lady In Red - Chris De Burgh
4) Could I Have This Kiss Forever - Whitney Houston & Enrique Iglesias
5) Can't Help Falling In Love - Elvis Presley
6) Have You Ever Really Loved A Woman? - Bryan Adams
7) Halo - Beyoncé
8) Będziesz moją panią - Marek Grechuta
9) Always - Bon Jovi
10) Underneath Your Clothes - Shakira
11) Et Si Tu N'existais Pas - Joe Dassin
12) Bez Ciebie nic - Krzysztof Kiljański & Kayah
13) Liberian Girl - Michael Jackson
14) Wielka miłość - Seweryn Krajewski
15) Nie wstydź się mówić, że kochasz - Piotr Rubik
____
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 22:01:19 wysłana przez admin »

Offline Aniks

• Użytkownik
Odp: W Walentynkowym klimacie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2014, 13:53:57 »
Puelluniu! Jestem pod wrażeniem Twojej walentynkowej playlisty. Przecież to tylko okazja do odtworzenia tego, co nam "w duszy gra". Wszystkie te piosenki są piękne, ujęte w jedną harmonijną całość, a robione klipy adekwatne i gustowne. :)

Szczególnie wyróżniam:
- moją sympatię, niezastąpionego Joe Dassin'a, o zmysłowym, ciepłym i męskim głosie
- cudną piosenkę największego bożyszcza - Elvisa Presleya, o prześlicznym, głębokim, mocnym głosie i charyzmie scenicznej
- ciekawy duet pięknych i mocnych głosów Whitney Houston oraz Enrique Iglesiasa (wg mnie najprzystojniejszego współczesnego piosenkarza)
- nieco zapomnianego już Krzysztofa Kiljańskiego o miłym, spokojnym i ciepłym głosie w bardzo romantycznej piosence śpiewanej w duecie z Kayah
- jak zwykle sentymentalnego Seweryna Krajewskiego, komponującego i śpiewającego niezapomniane piosenki
- Bryana Adamsa za piosenkę z fajną hiszpańską nutką

Cała Twoja playlista, Puelluńko, jest ładnie spięta miłosną klamrą o przesłaniu: "Nie bój się mówić, że kochasz" :)
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 17:36:32 wysłana przez Aniks »

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.