* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Psy, które coś przeskrobały  (Przeczytany 1770 razy)

Offline Puella Clara

• Moderator
Psy, które coś przeskrobały
« dnia: Luty 15, 2014, 22:15:01 »
Wierzcie albo i nie, ale koty i psy doskonale wiedzą, czego nie wolno im robić i naprawdę mają o ile nie poczucie winy, jak to zrobią, to przynajmniej poczucie wstydu. Oczywiście tylko wtedy, kiedy człowiek zauważy "przestępstwo" ;D
Oto pieski, które maja coś na sumieniu:
Psy, które coś przeskrobały

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
Odp: Psy, które coś przeskrobały
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2014, 23:22:37 »
Spotkałem się z opinią, że wcale nie chodzi o wyrzuty sumienia, bo psy powtarzają swoje grzechy!
To jest podobno strategia pacyfikacji gniewu starszych członków stada. Pies wie, że może zostać ukarany i odstawia cyrk...

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2014, 23:24:52 »
Nie mogę się przestać śmiać na myśl o białym pudelku i jego kumplach, którzy od razu na niego nakablowali  :D :D :D A tego ostatniego pieska było mi szkoda...prawie się rozpłakał biedaczek z poczucia winy. Niesamowite, reakcje jak u ludzi. Niewiele nas tak czasem różni od naszych braci mniejszych  ;)

Offline Casper

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2014, 23:34:16 »
Tak, to niesamowite jak te psy rozumiały o co chodzi. Zwierzęta rozumieją więcej niż nam się wydaje!

Offline Aniks

• Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2014, 22:54:36 »
Wszystkie pieski w filmiku mają fajne "sumieniowe" minki i zachowanie. Jednak niektóre ich "uśmiechy" wydają mi się ostrzegające ;)

Kiedyś nasza starsza już suczka nie zauważyła, kiedy wyjeżdżam. Gdy wróciłam po kilku godzinach, ona była ogródku i nie poznawszy mnie w zimowym ubraniu, bardzo ostro obszczekała. Kiedy ją żartobliwie skarciłam: "To tak się z panią wita?", nie wiedziała, co ze sobą zrobić ze wstydu. Popiskiwała radośnie, ocierała łapkami boki pysia, tarzała się w śniegu i przyczołgała się do mnie. Radosnemu witaniu nie było końca. :)

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.