* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Świętość jest zyskiem...  (Przeczytany 1823 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Świętość jest zyskiem...
« dnia: Luty 17, 2014, 22:43:58 »


Szczęśliwa wieczność nie jest jedynym przywilejem sprawiedliwego życia! Ktoś, kto wybierze życie z Bogiem zyskuje już tu na przykład: wolność od zamknięcia tylko w materii, wolność od uzależnień, głębię kontaktu osobowego z innymi, łaskę dającą moc zmiany i uzdrowienia, nadzieję i poczucie sensu. Pokój, doświadczanie Bożej miłości czy zdolność do rzeczywistego pomagania innym, to tylko niektóre dalsze.

Zapraszam do galerii:Dziękuję Bryant Olsen za zdjęcie na licencji CC.

Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 23:00:11 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.