* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Lewicowy patent na totalitaryzm  (Przeczytany 1341 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Lewicowy patent na totalitaryzm
« dnia: Luty 20, 2014, 04:20:38 »
Czy można być podobnym do Józefa Stalina, a uważać się za bojownika o prawa człowieka?
Oczywiście!
Niestety nie tylko w szpitalach psychiatrycznych, ale przede wszystkim w świetle reflektorów Parlamentu Europejskiego i innych  światowych areopagów.
Nawet gorzej, to już jest ponura norma prezentowana przez Obamę i innych "oświeconych " przywódców.

Jak to się robi?

Wymyśla się "prawa człowieka". Na przykład prawo gejów do afirmacji ich czynnego homoseksualizmu przez wszystkich, zakłamane jako "tolerancja", co oznacza znoszenie, a nie uważanie za dobro.
Potem wprowadza do systemu prawnego pod jakimiś eufemizmami i wprowadza w praktykę społeczną powołując się na "prawo"!
Teraz można ustanowić cenzurę nazywając ją walką z mową nienawiści. Postawić ponad przekonania religijne i zwalniać ludzi z pracy za słowa! Sam widziałem bezczelną dumę speakera CNN, że ktoś stracił pracę za słowa napisane na Twitterze. Więcej... podważać prawa ludzi wierzących do adopcji dzieci, do pracy jako w szkolnictwie! To już było w Wielkiej Brytanii.

A co dają "prawa reprodukcyjne" ? Tu perspektywy są ogromne.... Aborcja na życzenie, prezerwatywy trenowane w przedszkolu ... Rodzice w więzieniach za "zakaz życia seksualnego" trzynastolatków, obowiązek pomocy homoseksualistom w adopcji dzieci.

Agresywni lewicowi ateiści stawiają swoje "prawa" nie tylko ponad wolność religijną, ale również ponad sumienie jednostki.
Bezczelnie domagają się od lekarzy na przykład wykonywania aborcji , jeśli chcą pracować w szpitalach!
Nie ma chyba granic kłamstwa, obłudy i bezczelnej przemocy do jakiej zdolna jest posunąć się ateistyczna lewica...
W USA Obamacare stawia pod ścianą katolickie ośrodki opieki społecznej, zmuszone do akceptacji " współczesnych" reguł aborcji.
Prawdopodobnie będą musiały zakończyć działalność jeśli SN nie znajdzie jakieś furtki prawnej.

Na szczęście są ludzie protestujący przeciwko temu obłudnemu totalitaryzmowi.
Profesor Legutko jest jedną z takich osób:

Ryszard Legutko: Na progu ciemnego wieku

Te wszystkie lewicowe totalitaryzmy przychodzą do nas w postaci różnych konwencji do podpisania.
Jest kluczowe, by pozbawić PO władzy, jeśli chcemy pozostać wolni. Donald i inni PO - owcy mają perspektywę ogromnych pieniędzy w na posadkach w strukturach UE. Nie można mieć do nich cienia zaufania co za to mogą sprzedać.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2014, 20:02:26 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.