* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Dziewczyna z windy - Elevator Girl (2010)  (Przeczytany 2487 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2241
Dziewczyna z windy - Elevator Girl (2010)
« dnia: Luty 22, 2014, 08:43:45 »
__Uwspółcześniona wersja baśni o Kopciuszku. Pochodząca z klasy średniej Libby prowadzi beztroskie życie, nie myśląc o stabilizacji. Kiedy spotyka w windzie Jonathana, zakochuje się w nim z wzajemnością. Nowy znajomy Libby jest prawnikiem obracającym się w środowisku społecznych elit. Jest wykształcony i dobrze zarabia, podobnie jak jego znajomi. Uznają oni związek Jonathana i Libby za mezalians. Zakochani postanawiają być razem pomimo niesprzyjającej opinii środowiska, w jakim obraca się Jonathan. Po pewnym czasie w ich związku nastaje kryzys. Libby i Jonathan muszą przemyśleć zasady, jakimi kierują się w życiu.
_

Produkcja: USA
Reżyseria: Bradford May
Scenariusz: Jennifer Notas
W rolach głównych: Lacey Chabert, Ryan Merriman, Hedy Burress, Joey King, Patty McCormack, Allison McAtee, Benton Jennings, Sean McGowan
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 13:32:02 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.