* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Zakazany owoc - Keeping the Faith (2000)  (Przeczytany 1214 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2294
Zakazany owoc - Keeping the Faith (2000)
« dnia: Luty 25, 2014, 06:30:40 »
__Fabuła filmu oparta jest na starym jak świat pomyśle trójkąta miłosnego. Jego bohaterami są katolicki ksiądz, rabin i ona - koleżanka z dzieciństwa, która po latach wraca do Nowego Jorku i w sercach swoich dawnych przyjaciół wywołuje prawdziwą burzę. Sytuacja jest bardzo skomplikowana, gdyż katolickiego księdza obowiązuje celibat, a rabin może ożenić się jedynie z Żydówką. Te ograniczenia nie są jednak w stanie powstrzymać rodzących się uczuć.
_

Produkcja: USA
Reżyseria: Edward Norton
Scenariusz: Stuart Blumberg
W rolach głównych: Edward Norton, Ben Stiller, Jenna Elfman, Anne Bancroft, Eli Wallach, Ron Rifkin, Miloš Forman, Holland Taylor

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.